2018 CNYJSA Spring Season Results


Wednesday, August 1, 2018 @ 6:30pm
Final
West Sharks (12U Girls (2006)) 3
East Side Soccer U12 Girls (12U Girls (2006)) 1
 
Wednesday, August 1, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 06 Girls (12U Girls (2006)) 0
SDA East Kicks (12U Girls (2006)) 2
 
Tuesday, July 31, 2018 @ 6:30pm
Final
FC Red&Black 05 (13U Boys (2005) ) 2
SDA Orange (13U Boys (2005) ) 3
 
Wednesday, July 25, 2018 @ 6:30pm
Final
Krajisnik FC Future (15U Boys (2003)) 3
FC Red&Black (15U Boys (2003)) 8
 
Wednesday, July 25, 2018 @ 6:30pm
Final
Forza (12U Girls (2006)) 1
FM U12G Storm (12U Girls (2006)) 0
 
Wednesday, July 25, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 2003 Boys (15U Boys (2003)) 3
SDA East U14/U15 (15U Boys (2003)) 0
 
Wednesday, July 25, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 04 Boys (15U Boys (2003)) 1
Eastwood Boys (15U Boys (2003)) 7
 
Tuesday, July 24, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 06 Boys (13U Boys (2005) ) 4
SDA Orange (13U Boys (2005) ) 10
 
Monday, July 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 2001 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 0
Coliseum Generals (18U boys (01, 00 + High School*)) 3
 
Monday, July 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 2002 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 3
SC NY 01 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 0
 
Wednesday, July 18, 2018 @ 6:30pm
Final
SC New York 06 Boys (12U Boys (2006)) 3
FM U12B Fury (12U Boys (2006)) 1
 
Wednesday, July 18, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 04 Girls (15U Girls (2003)) 10
East Side Soccer U15 Girls (15U Girls (2003)) 1
 
Wednesday, July 18, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Vela (15U Girls (2003)) 0
SDA East 04 Blasters (15U Girls (2003)) 3
 
Wednesday, July 18, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East U14/U15 (15U Boys (2003)) 0
FC Red&Black (15U Boys (2003)) 3
 
Wednesday, July 18, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East Kicks (12U Girls (2006)) 1
West Sharks (12U Girls (2006)) 1
 
Wednesday, July 18, 2018 @ 6:30pm
Final
Krajisnik FC Future (15U Boys (2003)) 4
SC NY 04 Boys (15U Boys (2003)) 2
 
Wednesday, July 18, 2018 @ 6:30pm
Final
RSSC Little Chelsea (12U Boys (2006)) 2
Fusion 06 Boys (12U Boys (2006)) 1
 
Tuesday, July 17, 2018 @ 7:00pm
Final
SDA Orange (13U Boys (2005) ) 0
SC New York 05 (13U Boys (2005) ) 3
 
Tuesday, July 17, 2018 @ 7:00pm
Final
SDA 06 Boys (13U Boys (2005) ) 5
SDA 05Blue (13U Boys (2005) ) 7
 
Tuesday, July 17, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 13U (13U Boys (2005) ) 3
Fusion 13U Boys (13U Boys (2005) ) 0
 
Monday, July 16, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 01 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 3
SDA 2001 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 0
 
Thursday, July 12, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 05 Girls (14U Girls (2004)) 4
Northern Community Knights U14 (14U Girls (2004)) 2
 
Thursday, July 12, 2018 @ 6:30pm
Final
Rising Stars Academy (16U Girls (2002)) 0
SC NY 2003 (16U Girls (2002)) 3
 
Thursday, July 12, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Lyra (16U Girls (2002)) 0
Odyssey Scorpions (16U Girls (2002)) 3
 
Thursday, July 12, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Helix (14U Girls (2004)) 2
SC NY 05 Girls (14U Girls (2004)) 3
 
Thursday, July 12, 2018 @ 6:30pm
Final
Odyssey Rockets (14U Girls (2004)) 0
Coliseum Girls 05 (14U Girls (2004)) 2
 
Thursday, July 12, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 05 Girls (14U Girls (2004)) 3
Hurricanes (14U Girls (2004)) 0
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 04 Blasters (15U Girls (2003)) 10
East Side Soccer U15 Girls (15U Girls (2003)) 0
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion 06 Boys (12U Boys (2006)) 6
F.C. Red & Black 06 (12U Boys (2006)) 0
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
Forza (12U Girls (2006)) 6
SC NY 06 Girls (12U Girls (2006)) 2
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
FC Red&Black (15U Boys (2003)) 1
SC NY 04 Boys (15U Boys (2003)) 2
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
Syracuse Fusion Nova (12U Girls (2006)) 1
Coliseum Devils 2006 Girls (12U Girls (2006)) 2
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
FM U12G Storm (12U Girls (2006)) 2
East Side Soccer U12 Girls (12U Girls (2006)) 2
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Vela (15U Girls (2003)) 4
Northern Community Knights (15U Girls (2003)) 1
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 04 Girls (15U Girls (2003)) 1
SDA 04 Girls (15U Girls (2003)) 2
 
Wednesday, July 11, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Athletic (12U Boys (2006)) 0
Tornadoes (12U Boys (2006)) 3
 
Tuesday, July 10, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Girls 05 (14U Girls (2004)) 1
SC NY 05 Girls (14U Girls (2004)) 0
 
Tuesday, July 10, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 13U (13U Boys (2005) ) 4
SDA 06 Boys (13U Boys (2005) ) 7
 
Tuesday, July 10, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 05Blue (13U Boys (2005) ) 5
Coliseum Knights (13U Boys (2005) ) 1
 
Tuesday, July 10, 2018 @ 6:30pm
Final
SC New York 05 (13U Boys (2005) ) 3
Fusion 13U Boys (13U Boys (2005) ) 1
 
Monday, July 9, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 01 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 3
SDA 2002 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 0
 
Monday, July 9, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Generals (18U boys (01, 00 + High School*)) 4
SC NY 02 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 0
 
Monday, July 9, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 01 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 5
Accelerate (18U girls (01, 00 + High School*)) 0
 
Monday, July 9, 2018 @ 6:30pm
Final
Rising Stars Academy (18U girls (01, 00 + High School*)) 1
SC NY 02 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 9
 
Thursday, July 5, 2018 @ 6:30pm
Final
Rising Stars Academy (16U Girls (2002)) 0
Fusion Lyra (16U Girls (2002)) 1
 
Thursday, July 5, 2018 @ 6:30pm
Final
Odyssey Rockets (14U Girls (2004)) 1
SDA 05 Girls (14U Girls (2004)) 2
 
Thursday, July 5, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Helix (14U Girls (2004)) 4
SDA East 05 Girls (14U Girls (2004)) 1
 
Thursday, June 28, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 05 Girls (14U Girls (2004)) 1
SDA East 05 Girls (14U Girls (2004)) 1
 
Thursday, June 28, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Girls 05 (14U Girls (2004)) 2
SDA 05 Girls (14U Girls (2004)) 1
 
Thursday, June 28, 2018 @ 6:30pm
Final
Odyssey Rockets (14U Girls (2004)) 0
Northern Community Knights U14 (14U Girls (2004)) 0
 
Thursday, June 28, 2018 @ 6:30pm
Final
Hurricanes (14U Girls (2004)) 0
Fusion Helix (14U Girls (2004)) 10
 
Thursday, June 28, 2018 @ 6:30pm
Final
Rising Stars Academy (16U Girls (2002)) 1
Odyssey Scorpions (16U Girls (2002)) 4
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
FC Red&Black (15U Boys (2003)) 4
SDA East U14/U15 (15U Boys (2003)) 2
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
Krajisnik FC Future (15U Boys (2003)) 1
Fusion Pegasus (15U Boys (2003)) 10
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U15 Girls (15U Girls (2003)) 0
SC NY 04 Girls (15U Girls (2003)) 10
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 04 Blasters (15U Girls (2003)) 3
Northern Community Knights (15U Girls (2003)) 4
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
Forza (12U Girls (2006)) 3
Syracuse Fusion Nova (12U Girls (2006)) 3
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East U12 Boys (12U Boys (2006)) 0
Fusion 06 Boys (12U Boys (2006)) 8
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
SC New York 06 Boys (12U Boys (2006)) 3
East Side Soccer U12 Boys (12U Boys (2006)) 2
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
Tornadoes (12U Boys (2006)) 4
FM U12B Fury (12U Boys (2006)) 3
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
Jr Northstars 06/07 (12U Boys (2006)) 3
Coliseum Athletic (12U Boys (2006)) 1
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Devils 2006 Girls (12U Girls (2006)) 2
Krajisnik FC Turbo (12U Girls (2006)) 3
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
RSSC Little Chelsea (12U Boys (2006)) 2
F.C. Red & Black 06 (12U Boys (2006)) 1
 
Wednesday, June 27, 2018 @ 6:30pm
Final
FM U12G Storm (12U Girls (2006)) 1
SDA East Kicks (12U Girls (2006)) 1
 
Tuesday, June 26, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 13U (13U Boys (2005) ) 0
SC New York 05 (13U Boys (2005) ) 7
 
Tuesday, June 26, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA Orange (13U Boys (2005) ) 10
SDA 05Blue (13U Boys (2005) ) 3
 
Monday, June 25, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 01 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 7
Rising Stars Academy (18U girls (01, 00 + High School*)) 2
 
Monday, June 25, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 02 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 6
Accelerate (18U girls (01, 00 + High School*)) 2
 
Monday, June 25, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 2001 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 0
SC NY 02 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 3
 
Monday, June 25, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 2002 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 0
Coliseum Generals (18U boys (01, 00 + High School*)) 5
 
Monday, June 25, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 01 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 2
Fusion Ajax (18U boys (01, 00 + High School*)) 10
 
Thursday, June 21, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 05 Girls (14U Girls (2004)) 1
Northern Community Knights U14 (14U Girls (2004)) 1
 
Thursday, June 21, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Helix (14U Girls (2004)) 2
Odyssey Rockets (14U Girls (2004)) 1
 
Thursday, June 21, 2018 @ 6:30pm
Final
Odyssey Scorpions (16U Girls (2002)) 2
Rising Stars Academy (16U Girls (2002)) 2
 
Thursday, June 21, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 05 Girls (14U Girls (2004)) 3
Hurricanes (14U Girls (2004)) 0
 
Thursday, June 21, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 2003 (16U Girls (2002)) 6
Fusion Lyra (16U Girls (2002)) 1
 
Thursday, June 21, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 05 Girls (14U Girls (2004)) 1
Coliseum Girls 05 (14U Girls (2004)) 2
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U12 Girls (12U Girls (2006)) 0
SC NY 06 Girls (12U Girls (2006)) 3
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
SC New York 06 Boys (12U Boys (2006)) 0
RSSC Little Chelsea (12U Boys (2006)) 2
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
Eastwood Boys (15U Boys (2003)) 3
SDA East U14/U15 (15U Boys (2003)) 1
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
FC Red&Black (15U Boys (2003)) 7
Fusion Pegasus (15U Boys (2003)) 1
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Athletic (12U Boys (2006)) 0
Fusion 06 Boys (12U Boys (2006)) 3
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
FM U12B Fury (12U Boys (2006)) 1
Jr Northstars 06/07 (12U Boys (2006)) 3
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East U12 Boys (12U Boys (2006)) 0
F.C. Red & Black 06 (12U Boys (2006)) 2
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Vela (15U Girls (2003)) 3
East Side Soccer U15 Girls (15U Girls (2003)) 0
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
FM U12G Storm (12U Girls (2006)) 0
West Sharks (12U Girls (2006)) 4
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 04 Blasters (15U Girls (2003)) 4
SC NY 04 Girls (15U Girls (2003)) 3
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
Forza (12U Girls (2006)) 2
Coliseum Devils 2006 Girls (12U Girls (2006)) 4
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 2003 Boys (15U Boys (2003)) 10
Krajisnik FC Future (15U Boys (2003)) 0
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
Northern Community Knights (15U Girls (2003)) 4
SDA 04 Girls (15U Girls (2003)) 3
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
Krajisnik FC Premier Dragons (12U Boys (2006)) 0
East Side Soccer U12 Boys (12U Boys (2006)) 10
 
Wednesday, June 20, 2018 @ 6:30pm
Final
Krajisnik FC Turbo (12U Girls (2006)) 1
SDA East Kicks (12U Girls (2006)) 0
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 7:00pm
Final
SC New York 05 (13U Boys (2005) ) 5
SDA 06 Boys (13U Boys (2005) ) 2
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Knights (13U Boys (2005) ) 3
SDA East 13U (13U Boys (2005) ) 4
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 05Blue (13U Boys (2005) ) 1
FC Red&Black 05 (13U Boys (2005) ) 9
 
Tuesday, June 19, 2018 @ 5:45pm
Final
SDA Orange (13U Boys (2005) ) 5
Fusion 13U Boys (13U Boys (2005) ) 1
 
Monday, June 18, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 02 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 6
Rising Stars Academy (18U girls (01, 00 + High School*)) 1
 
Monday, June 18, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Generals (18U boys (01, 00 + High School*)) 3
SC NY 01 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 2
 
Monday, June 18, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Ajax (18U boys (01, 00 + High School*)) 4
SDA 2002 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 5
 
Monday, June 18, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 01 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 7
Accelerate (18U girls (01, 00 + High School*)) 1
 
Thursday, June 14, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 2003 (16U Girls (2002)) 4
Rising Stars Academy (16U Girls (2002)) 1
 
Thursday, June 14, 2018 @ 6:30pm
Final
Odyssey Scorpions (16U Girls (2002)) 0
Fusion Lyra (16U Girls (2002)) 2
 
Thursday, June 14, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 05 Girls (14U Girls (2004)) 3
Hurricanes (14U Girls (2004)) 1
 
Thursday, June 14, 2018 @ 6:30pm
Final
Northern Community Knights U14 (14U Girls (2004)) 2
Coliseum Girls 05 (14U Girls (2004)) 2
 
Thursday, June 14, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 05 Girls (14U Girls (2004)) 0
Odyssey Rockets (14U Girls (2004)) 1
 
Thursday, June 14, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 05 Girls (14U Girls (2004)) 0
Fusion Helix (14U Girls (2004)) 1
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Pegasus (15U Boys (2003)) 1
SC NY 04 Boys (15U Boys (2003)) 0
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
F.C. Red & Black 06 (12U Boys (2006)) 1
Fusion 06 Boys (12U Boys (2006)) 2
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U12 Girls (12U Girls (2006)) 3
Syracuse Fusion Nova (12U Girls (2006)) 3
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U15 Girls (15U Girls (2003)) 0
Northern Community Knights (15U Girls (2003)) 5
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 04 Girls (15U Girls (2003)) 3
SDA East 04 Blasters (15U Girls (2003)) 3
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
Eastwood Boys (15U Boys (2003)) 9
Krajisnik FC Future (15U Boys (2003)) 1
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East U12 Boys (12U Boys (2006)) 0
SC New York 06 Boys (12U Boys (2006)) 6
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
FM U12G Storm (12U Girls (2006)) 0
Krajisnik FC Turbo (12U Girls (2006)) 4
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 2003 Boys (15U Boys (2003)) 0
FC Red&Black (15U Boys (2003)) 3
 
Wednesday, June 13, 2018 @ 6:30pm
Final
FM U12B Fury (12U Boys (2006)) 1
Coliseum Athletic (12U Boys (2006)) 2
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion 13U Boys (13U Boys (2005) ) 0
SDA 05Blue (13U Boys (2005) ) 8
 
Tuesday, June 12, 2018 @ 6:30pm
Final
SC New York 05 (13U Boys (2005) ) 5
Coliseum Knights (13U Boys (2005) ) 2
 
Monday, June 11, 2018 @ 6:30pm
Final
Rising Stars Academy (18U girls (01, 00 + High School*)) 1
Accelerate (18U girls (01, 00 + High School*)) 8
 
Monday, June 11, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Ajax (18U boys (01, 00 + High School*)) 1
Coliseum Generals (18U boys (01, 00 + High School*)) 5
 
Monday, June 11, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 01 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 3
SC NY 02 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 3
 
Thursday, June 7, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Lyra (16U Girls (2002)) 3
Rising Stars Academy (16U Girls (2002)) 1
 
Thursday, June 7, 2018 @ 6:30pm
Final
Odyssey Scorpions (16U Girls (2002)) 0
SC NY 2003 (16U Girls (2002)) 4
 
Thursday, June 7, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Girls 05 (14U Girls (2004)) 8
Hurricanes (14U Girls (2004)) 0
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U12 Boys (12U Boys (2006)) 1
Jr Northstars 06/07 (12U Boys (2006)) 3
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
Syracuse Fusion Nova (12U Girls (2006)) 2
SDA East Kicks (12U Girls (2006)) 2
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Devils 2006 Girls (12U Girls (2006)) 6
FM U12G Storm (12U Girls (2006)) 0
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U12 Girls (12U Girls (2006)) 0
Forza (12U Girls (2006)) 3
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
West Sharks (12U Girls (2006)) 2
SC NY 06 Girls (12U Girls (2006)) 3
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Pegasus (15U Boys (2003)) 4
SC NY 2003 Boys (15U Boys (2003)) 1
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
Tornadoes (12U Boys (2006)) 1
RSSC Little Chelsea (12U Boys (2006)) 8
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 04 Blasters (15U Girls (2003)) 2
Fusion Vela (15U Girls (2003)) 4
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East U14/U15 (15U Boys (2003)) 2
SC NY 04 Boys (15U Boys (2003)) 0
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 04 Girls (15U Girls (2003)) 2
Northern Community Knights (15U Girls (2003)) 1
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Athletic (12U Boys (2006)) 3
F.C. Red & Black 06 (12U Boys (2006)) 5
 
Wednesday, June 6, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion 06 Boys (12U Boys (2006)) 3
SC New York 06 Boys (12U Boys (2006)) 3
 
Tuesday, June 5, 2018 @ 6:30pm
Final
FC Red&Black 05 (13U Boys (2005) ) 5
Coliseum Knights (13U Boys (2005) ) 3
 
Tuesday, June 5, 2018 @ 6:30pm
Final
SC New York 05 (13U Boys (2005) ) 1
SDA Orange (13U Boys (2005) ) 1
 
Tuesday, June 5, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 05 Girls (14U Girls (2004)) 2
SC NY 05 Girls (14U Girls (2004)) 0
 
Tuesday, June 5, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 06 Boys (13U Boys (2005) ) 1
Fusion 13U Boys (13U Boys (2005) ) 5
 
Monday, June 4, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 02 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 2
Coliseum Generals (18U boys (01, 00 + High School*)) 3
 
Monday, June 4, 2018 @ 6:30pm
Final
Rising Stars Academy (18U girls (01, 00 + High School*)) 0
SDA 01 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 8
 
Monday, June 4, 2018 @ 6:30pm
Final
Accelerate (18U girls (01, 00 + High School*)) 4
SC NY 02 Girls (18U girls (01, 00 + High School*)) 1
 
Monday, June 4, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 2001 Boys (18U boys (01, 00 + High School*)) 2
Fusion Ajax (18U boys (01, 00 + High School*)) 2
 
Thursday, May 31, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 05 Girls (14U Girls (2004)) 3
Northern Community Knights U14 (14U Girls (2004)) 0
 
Thursday, May 31, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East 05 Girls (14U Girls (2004)) 0
SDA 05 Girls (14U Girls (2004)) 0
 
Thursday, May 31, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion Helix (14U Girls (2004)) 3
Coliseum Girls 05 (14U Girls (2004)) 2
 
Thursday, May 31, 2018 @ 6:30pm
Final
Hurricanes (14U Girls (2004)) 1
Odyssey Rockets (14U Girls (2004)) 1
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
Tornadoes (12U Boys (2006)) 0
SDA East U12 Boys (12U Boys (2006)) 5
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U15 Girls (15U Girls (2003)) 0
SDA East 04 Blasters (15U Girls (2003)) 10
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
Northern Community Knights (15U Girls (2003)) 0
Fusion Vela (15U Girls (2003)) 3
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 04 Girls (15U Girls (2003)) 1
SDA 04 Girls (15U Girls (2003)) 0
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U12 Girls (12U Girls (2006)) 1
Coliseum Devils 2006 Girls (12U Girls (2006)) 4
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
Jr Northstars 06/07 (12U Boys (2006)) 1
RSSC Little Chelsea (12U Boys (2006)) 4
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
Fusion 06 Boys (12U Boys (2006)) 10
Krajisnik FC Premier Dragons (12U Boys (2006)) 0
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 04 Boys (15U Boys (2003)) 3
Krajisnik FC Future (15U Boys (2003)) 1
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
West Sharks (12U Girls (2006)) 4
Syracuse Fusion Nova (12U Girls (2006)) 2
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 06 Girls (12U Girls (2006)) 0
Krajisnik FC Turbo (12U Girls (2006)) 6
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East U14/U15 (15U Boys (2003)) 4
Fusion Pegasus (15U Boys (2003)) 1
 
Wednesday, May 30, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U12 Boys (12U Boys (2006)) 1
FM U12B Fury (12U Boys (2006)) 0
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 05Blue (13U Boys (2005) ) 1
SC New York 05 (13U Boys (2005) ) 8
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 6:30pm
Final
FC Red&Black 05 (13U Boys (2005) ) 3
SDA 06 Boys (13U Boys (2005) ) 3
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA Orange (13U Boys (2005) ) 10
SDA East 13U (13U Boys (2005) ) 1
 
Tuesday, May 29, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Knights (13U Boys (2005) ) 1
Fusion 13U Boys (13U Boys (2005) ) 5
 
Thursday, May 24, 2018 @ 6:45pm
Final
SDA 05 Girls (14U Girls (2004)) 4
Hurricanes (14U Girls (2004)) 1
 
Thursday, May 24, 2018 @ 6:30pm
Final
Northern Community Knights U14 (14U Girls (2004)) 1
SDA East 05 Girls (14U Girls (2004)) 0
 
Thursday, May 24, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Girls 05 (14U Girls (2004)) 0
Odyssey Rockets (14U Girls (2004)) 2
 
Thursday, May 24, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 05 Girls (14U Girls (2004)) 1
Fusion Helix (14U Girls (2004)) 1
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 04 Boys (15U Boys (2003)) 3
FC Red&Black (15U Boys (2003)) 0
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East U14/U15 (15U Boys (2003)) 2
Krajisnik FC Future (15U Boys (2003)) 0
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
Jr Northstars 06/07 (12U Boys (2006)) 3
SDA East U12 Boys (12U Boys (2006)) 2
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
F.C. Red & Black 06 (12U Boys (2006)) 6
Krajisnik FC Premier Dragons (12U Boys (2006)) 0
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
Northern Community Knights (15U Girls (2003)) 0
East Side Soccer U15 Girls (15U Girls (2003)) 3
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East Kicks (12U Girls (2006)) 3
Forza (12U Girls (2006)) 1
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 06 Girls (12U Girls (2006)) 2
FM U12G Storm (12U Girls (2006)) 1
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
Syracuse Fusion Nova (12U Girls (2006)) 1
Krajisnik FC Turbo (12U Girls (2006)) 3
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Devils 2006 Girls (12U Girls (2006)) 1
West Sharks (12U Girls (2006)) 1
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 04 Girls (15U Girls (2003)) 3
SDA East 04 Blasters (15U Girls (2003)) 3
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SC New York 06 Boys (12U Boys (2006)) 8
Tornadoes (12U Boys (2006)) 3
 
Wednesday, May 23, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA 04 Girls (15U Girls (2003)) 1
Fusion Vela (15U Girls (2003)) 3
 
Tuesday, May 22, 2018 @ 6:30pm
Final
FC Red&Black 05 (13U Boys (2005) ) 1
SC New York 05 (13U Boys (2005) ) 3
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 6:30pm
Final
Coliseum Athletic (12U Boys (2006)) 4
Krajisnik FC Premier Dragons (12U Boys (2006)) 0
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 6:30pm
Final
East Side Soccer U12 Boys (12U Boys (2006)) 1
RSSC Little Chelsea (12U Boys (2006)) 3
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 6:30pm
Final
FM U12B Fury (12U Boys (2006)) 2
SDA East U12 Boys (12U Boys (2006)) 2
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 6:30pm
Final
SDA East Kicks (12U Girls (2006)) 1
East Side Soccer U12 Girls (12U Girls (2006)) 0
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 6:30pm
Final
Syracuse Fusion Nova (12U Girls (2006)) 0
FM U12G Storm (12U Girls (2006)) 1
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 6:30pm
Final
SC NY 06 Girls (12U Girls (2006)) 0
Coliseum Devils 2006 Girls (12U Girls (2006)) 1
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 6:30pm
Final
West Sharks (12U Girls (2006)) 3
Forza (12U Girls (2006)) 2